Джуд Белингам гледа как брат си Джоуб играе за Съндърланд на стадион MKM на Хъл в Деня на бокса... след като подкрепяше 18-годишния младеж по време на мача му с Ковънтри преди три дни
Daily Mail | 2023-12-26 | 18:10:35

Джуд пристигна на стадион MKM на Boxing Day, за да гледа брат си, малко след като общува с фенове извън терена.

Той беше забелязан да се усмихва и да се снима с феновете на Хъл и Съндърланд преди началото на мача, като Джоуб беше посочен в стартовия състав.

Джуд Белингам гледа на стадион MKM в Хъл как по-малкият му брат Джоуб, на 18 години, играе

Английският полузащитник общува с феновете като неговият брат игра за Съндърланд в полузащитата

Джуд е в Англия през коледния период, като Реал Мадрид трябва да играе следващата игра на 3 януари

Вашият браузър не поддържа iframes.

Не след дълго Джуд беше на трибуните, облечен в сиво палто и червено-бял шал, усмихвайки се гордо, докато гледаше 18-годишния си брат на терена.

Джобе, който подписа със Съндърланд по-рано това лято от Бирмингам Сити, се наслади на отличен първи сезон в новия си клуб, участвайки във всички мачове в Чемпиъншип с изключение на един този сезон, връщайки четири гола и една асистенция.

Тъй като Съндърланд искаше да управлява минутите на младежа през натоварения празничен период, Джоуб започна на пейката срещу Бристол Сити преди да се завърне в първия отбор по време на загубата от Ковънтри.

Джуд помогна на Реал Мадрид да вземе последна победа срещу Депортиво Алавес миналата седмица, задържайки испанския гигант заедно начело в класирането на LaLiga и равен по точки с Жирона.

Миналата седмица Mail Sport хвърли светлина върху това как родителите на братята, Марк и Денис, са разделят времето си, за да подкрепят двете суперзвезди в различни страни.

20-годишният младеж гледаше брат си на стадиона на светлината срещу Ковънтри преди три дни

Джоб и Съндърланд бяха победени с 3-0 от Ковънтри в събота, претърпявайки последователни поражения

По-рано този месец Дениз беше забелязана в Мадрид с Джуд, преди дни по-късно да бъде заснета да празнува рождения си ден в ресторант в Нюкасъл.

Джоб и Джуд бяха снимани на почивка заедно по-рано това лято, като дуото се наслаждаваше на почивка в южна Франция, преди да се присъединят към новите си клубове.

Джуд междувременно също се радваше на летящ старт на живота си в испанската столица, отбелязвайки 17 гола в първите си 21 изяви във всички състезания за Реал Мадрид, включително два гола в последните си три изяви в Ла Лига.

Мадрид играе следващият мач на 3 януари срещу Майорка.